Bodrum ve Kuşadası Geceli Ege Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

Bodrum ve Kuşadası Geceli EGE Turu

" Çeşme - Alaçatı - İzmir - Kuşadası - Şirince - Meryem Ana Evi - Bodrum Geceleri "

2250 TL

Antalya - Alanya - Serik - Manavgat Çıkışlı

Tur Hareket Tarihi:

                                            

    23-25 HAZİRAN

 

 KALBİNİZİ EGE'DE BIRAKACAK BİR TUR 

JULİET TUR FORMATIYLA SİZLERLE !

 

Tur Programı

1. Gün: Antalya - Çeşme - Alaçatı - İzmir - Kuşadası

Turdan 1 gün önce (Cuma Gecesi) siz değerli misafirlerimizi, rezervasyon sırasında belirtmiş olduğunuz noktalardan alıp, gerekli molalarla sabah kahvaltımızı ekstra almak için Çeşme'ye varıyoruz. Bölgeye vardığımızda kahvaltı için sizlere serbest zaman veriyor ve bölgede bulunan kahvaltı noktalarına siz değerli misafirlerimizi yönlendiriyoruz. Kahvaltımızın ardından Çeşme'nin sembollerinden biri olan Çeşme Kalesi'ni, Çeşme Sahili'ni ve Cezayirli Hasan Paşa Anıtı'nı rehberimizin anlatımı eşliğinde ziyaret ediyoruz. Fotoğraf çekimlerimizin ardından Çeşme Marina'da bir yürüş gerçekleştiriyor ve Marina'da fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Programımızın ardından yaklaşık 20 dk lık yolculuğun ardından Alaçatı'ya varıyoruz. Alaçatı'nın sembollerinden biri olan tarihi yel değirmenlerini ziyaret ediyor ve grup fotoğrafımızı alıyoruz sonrasında Alaçatı'nın tarihi sokaklarında kaybolmak üzere gezimize devam ediyoruz. Alaçatı' da sakızlı muhallebi,limonata,sakızlı kurabiye,sakızlı dondurma,sakızlı türk kahvesi ve kavala kurabiyesini tatma fırsatımız olacaktır. Sizlere verilen serbest zamanda Alaçatı'nın eşsiz güzellikteki sokaklarında çok güzel anılar biriktirecek ve çok güzel fotoğraflara sahip olacaksınız. Alaçatı'da geçirdiğimiz vaktin ardından istikametimiz gerekli molalarla İZMİR olacaktır. İZMİR'e vardığımızda ilk olarak DARİO MORENO SOKAĞINDAN geçip 2 mahalleyi birbirinden ayıran TARİHİ ASANSÖR'ü ziyaret ediyoruz. Ardından KEMERALTI ÇARŞİSI, HASAN TAHSİN HEYKELİ-TARİHİ SAAT KULESİ İLE konak Meydanında Serbest Zamanımızı Geçiriyor ve Serbest Olarak Öğle Yemeğimizi Alıyoruz. Sonrasında Kuşadası Sahilinde, Merkezi Konumdaki Otelimize Geçip Akşam Yemeğimizi Alıyoruz. Arzu Eden Misafirlerimizle Hareketli Gecesi İle Bilinen Kuşadası Mekanlarına eşlik ediyoruz.

 

Konaklama: Kuşadası Merkez ( Sahil Konaklama )

 

 

 

2. Gün: Şirince - Meryem Ana Evi - Ortaklar Çöp Şiş - Bodrum Geceleri

Otelimizde alacağımız Kahvaltı'nın ardından Selçuk'a İlerleyip MERYEM ANA EVİ Ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. ve Sonrasında rehberimizin anlatımı ile Şirince'ye doğru hareket ediyoruz. Şirince son zamanlarda sosyal medyada popülarite kazanmış ve meyveli özel yapım şarapları ile çok ünlü bir nokta, gittiğimizde ister közde kahve deneyimi yaşayabilir, karadut suyunun tadına bakabilir ya da yöresel ürün alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca gidilen noktada kartpostallara konu olmuş meşhur Şirince evlerinin önünde güzel fotoğraflar çekilebilirsiniz. Programımızın ardından MEŞHUR ORTAKLAR Bölgesine Geçip Serbest Olarak Çöp Şiş Menülerimizi Değerlendiriyoruz. ve Sonrasında Gecesi, Kendisi Ayrı Güzel BODRUM A Ulaşıyoruz. Marina ve Kumsal Bölgesi İle Hareketli Mekanların Bulunduğu Noktada Gece eğlence mekanlarında serbest zaman , ardından gerekli molalarla  dönüş yolculuğumuza geçiyor ve sabaha karşı Antalya'ya  varışımızı gerçekleştiriyoruz. Sizleri tur öncesinde aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle yanınızdan ayrılıyoruz.

 

Not: Ege'ye özgü renkli kıyafetler tercih etmeniz, gideceğiniz bölgelerde güzel kareler yakalamanıza fırsat sağlayacaktır.

İyi Turlar  Dileriz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

1 GECE KUŞADASI SAHİL OTEL KONAKLAMASI

MERYEM ANA EVİ GİRİŞ ÜCRETİ

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

OTELDE ALINACAK OLAN AKŞAM YEMEĞİ VE KAHVALTI

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM

ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

JULİET TUR ACENTE REFAKATİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 MÜZE VE ÖRENYERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

 KİŞİSEL HARCAMALAR

 OTEL DIŞINDA ALINACAK OLAN YEMEKLER

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Bodrum ve Kuşadası Geceli Ege Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri