Bodrum ve Kuşadası Geceli Ege Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

Bodrum ve Kuşadası Geceli EGE Turu

" Çeşme - Alaçatı - İzmir - Kuşadası - Şirince - Meryem Ana Evi - Bodrum Geceleri "

Antalya - Alanya - Serik - Manavgat Çıkışlı

Tur Hareket Tarihi

21-23 HAZİRAN (BAYRAM ÖZEL) >> 3975 TL

12-14 TEMMUZ  >> 3750 TL

26-28 TEMMUZ  >> 3750 TL

 

 KALBİNİZİ EGE'DE BIRAKACAK BİR TUR 

JULİET TUR FORMATIYLA SİZLERLE !

 

Tur Programı

1. Gün: Antalya - Çeşme - Alaçatı - İzmir - Kuşadası

Turdan 1 gün önce  siz değerli misafirlerimizi, rezervasyon sırasında belirtmiş olduğunuz noktalardan alıp, gerekli molalarla sabah kahvaltımızı ekstra almak için Çeşme'ye varıyoruz. Bölgeye vardığımızda kahvaltı için sizlere serbest zaman veriyor ve bölgede bulunan kahvaltı noktalarına siz değerli misafirlerimizi yönlendiriyoruz. Kahvaltımızın ardından Çeşme'nin sembollerinden biri olan Çeşme Kalesi'ni, Çeşme Sahili'ni ve Cezayirli Hasan Paşa Anıtı'nı rehberimizin anlatımı eşliğinde ziyaret ediyoruz. Bu üç noktada renkli fotoğraflar çekildikten sonra Çeşme Marina'da bir yürüyüş gerçekleştiriyor ve Marina'da fotoğraf çekimlerimizi sonlandırıyoruz. Programımızın ardından yaklaşık 20 Dakikalık yolculuğun ardından Alaçatı'ya varıyoruz. Alaçatı'nın sembollerinden biri olan Tarihi Yel Değirmenlerini ziyaret ediyor bireysel ve grup fotoğraflarımızı alıyoruz sonrasında Alaçatı'nın tarihi sokaklarında kaybolmak üzere gezimize devam ediyoruz. Alaçatı' da sakızlı muhallebi, limonata, sakızlı kurabiye, sakızlı dondurma, sakızlı türk kahvesi ve kavala kurabiyesini tatma fırsatımız olacaktır. Sizlere verilen serbest zamanda Alaçatı'nın eşsiz güzellikteki sokaklarında çok güzel anılar biriktirecek ve çok güzel fotoğraflara sahip olacaksınız. Alaçatı'da geçirdiğimiz vaktin ardından istikametimiz gerekli molalarla İZMİR olacaktır. İzmir'e varışımızın ardından İlk Kurşun Anıtı olan HASAN TAHSİN HEYKELİ'Nİ görme fırsatı buluyoruz ardından İzmir’in sembolü olan TARİHİ SAAT KULESİ ile Konak Meydanında Serbest Zamanımızı Geçiriyor bu serbest zamanımız içerisinde hem hatıralarımıza eklenecek anılar hem de karelerimizi renklendirecek fotoğraflarla ölümsüzleştiriyoruz bizlere verilen serbest zamanda KONAK MEYDANIN'DA öğlen yemeğinide aradan çıkardıktan sonra KUŞADASI'NDAKİ OTELİMİZE Geçip Akşam Yemeğimizi Alıyor ve diğer gün için istirahate çekiliyoruz.

Konaklama: Kuşadası Konaklama

 

 

 

2. Gün: Şirince - Meryem Ana Evi - Bodrum Geceleri

Otelimizde alacağımız Kahvaltı'nın ardından Selçuk'a İlerleyip MERYEM ANA EVİ Ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. ve Sonrasında rehberimizin anlatımı ile Şirince'ye doğru hareket ediyoruz. Şirince son zamanlarda sosyal medyada popülarite kazanmış ve meyveli özel yapım şarapları ile çok ünlü bir nokta, gittiğimizde ister közde kahve deneyimi yaşayabilir, karadut suyunun tadına bakabilir ya da yöresel ürün alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca gidilen noktada kartpostallara konu olmuş meşhur Şirince evlerinin önünde güzel fotoğraflar çekilebilirsiniz. Programımızın ardından Güzel Bodrum'a Ulaşıyoruz. Marina ve Kumsal Bölgesi İle Hareketli Mekanların Bulunduğu Noktada eğlence mekanlarında Ortalama Saat 22:30 civarına kadar serbest zaman , ardından gerekli molalarla  dönüş yolculuğumuza geçiyor ve sabaha karşı Antalya'ya  varışımızı gerçekleştiriyoruz. Sizleri tur öncesinde aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle yanınızdan ayrılıyoruz.

 

Not: Ege'ye özgü renkli kıyafetler tercih etmeniz, gideceğiniz bölgelerde güzel kareler yakalamanıza fırsat sağlayacaktır.

İyi Turlar  Dileriz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

1 GECE KUŞADASI SAHİL OTEL KONAKLAMASI

MERYEM ANA EVİ GİRİŞ ÜCRETİ

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

OTELDE ALINACAK OLAN AKŞAM YEMEĞİ VE KAHVALTI

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM

ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

JULİET TUR ACENTE REFAKATİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 MÜZE VE ÖRENYERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

 KİŞİSEL HARCAMALAR

 OTEL DIŞINDA ALINACAK OLAN YEMEKLER

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 21 Haziran • 12, 26 Temmuz

  Fiyatlar

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
  21.06.2024Müsait3.975,00 TL4.975,00 TL3.975,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 5 Yaş 1.000,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.575,00 TL
  Taksitler »
  12.07.2024Müsait3.750,00 TL4.750,00 TL3.750,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 5 Yaş 1.000,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.200,00 TL
  Taksitler »
  26.07.2024Müsait3.750,00 TL4.750,00 TL3.750,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 5 Yaş 1.000,00 TL
  6 - 11 Yaş 3.200,00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Bodrum ve Kuşadası Geceli Ege Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  “İptal Şartları’’

  İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.   

   

  1- Juliet Tur Acenta olarak , gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  2 - Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Juliet Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

  3- Erken Rezervasyon/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

  4- Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline (engel teşkil eder basit nitelikte yaralar olarak kabul edilmektedir) rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acenteye belgesiyle birlikte sunulmalıdır.

  5- Erken rezervasyon indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak acentesine sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 7 günden daha az bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir.

  6- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

  7- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

  8- Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır. Uçak Hizmetinin yapacağı rötar veya uçuş İptalinin Juliet Tur Firması İle Bağlantısı Olmayıp , tamamıyla havayolu şirketine ait bir durumdur.

  9- Yabancı ülke girişlerinde, giriş izni yetkisi o ülkenin pasaport polisine aittir ve herhangi bir geçerli neden göstermeksizin vize olsun olmasın, ülkeye giriş izni vermeyebilir. Acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  10- Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler), kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketicilerin, bu Sözleşmeyi okuyup imzalaması ile sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente'nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için diğer tüketicilere rücu hakkı saklıdır. WhatsApp yazışmaları ile yapılan anlaşma da sözleşme acente tur sözleşmesi niteliğindedir.


  Vize Bilgileri