Bolu - Maşukiye - Ormanya - Yedigöller Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BOLU - MAŞUKİYE - ORMANYA - YEDİGÖLLER

TURU

Juliet Tur Farkıyla..

* 1975 TL *

Tur Hareket Tarihi :

30 HAZİRAN - 2 TEMMUZ

Doğanın Dahi Gerçekten Nefes Alabildiği Topraklara Bir Gezi..

ABANT GÖLÜ - GÖLCÜK TABİAT PARKI - MAŞUKİYE - ORMANYA - HOBBİT EVLERİ

YEDİGÖLLER

Tur Programı

1. Gün: ANTALYA - SAKARYA KAHVALTI

Siz değerli misafirlerimizi Cuma gecesi sizlere daha öncesinden belirtmiş olduğumuz noktalardan alarak Antalya - Afyon üzerinden Sakarya'ya ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı Sakarya'da ekstra olarak alıyoruz.

2. Gün: SAKARYA KAHVALTI - MAŞUKİYE - ORMANYA - ABANT GÖLÜ

Sabah Sakarya'da arzu eden misafirlerimiz için rezervasyon yaptırdığımız kahvaltı noktamızdan kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızın ardından ardından rehberimizin belirlemiş olduğu saatte aracımıza yerleşerek , yeni bir doğa harikası olarak günümüze gelmiş Maşukiye'yi ziyaret ediyoruz. Maşukiye'de küçük bir doğa yürüyüşü yapıp rehberimizin gerekli anlatımlarından sonra sizleri doğayla başbaşa bırakarak bu eşsiz ortamın tadını çıkarma fırsatı sunuyoruz. Serbest zamanımızda rehberimizden gerekli bilgileri alarak Atv Safari - Zipline - Salıncak aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. yeşili tam anlamıyla gezmek isterseniz sizler için en iyi alternatif olarak Atv Safari en ideal yöntem olacaktır. Maşukiye, doğasıyla ve yapısıyla cennetten bir köşe olarak adlandırılan bir bölge olup Sapanca Gölü'ne 13 km uzaklıktadır. Temiz hava ve yürüyüş sizlerin iştahını açacağı için burada öğle yemeği için de vaktimizi değerlendiriyoruz. Doğanın içinde bulunan küçük işletmeler, sizlere öğle yemeği imkanı sunmakla birlikte, konumlandırılmaları gereği yanından akan bir pınar ile bu bölgenin cennetten bir köşe olduğunu bizlere ispatlamaktadır. Öğle yemeğimizden sonra, burada pınar suyu ile demlenmiş leziz çaylardan içme imkanınız olacaktır. Serbest zamanımızın ardından bir sonraki noktamız Kocaeli Belediyesi'nin oluşturmuş olduğu bir doğa harikası ve rekreasyon alanı olan Ormanya olacaktır. Ormanya, birçok endemik türde olan bitkilerin,kuşların gözlem alanı olmakla birlikte, içerisinde doğal bir hayvanat bahçesi barındıran, mesire alanları ile ünlü bir doğal yaşam parkıdır. İlk günün son noktası olan bu noktada sizlere vereceğimiz serbest zamanda aşağıda sizlere belirtilen noktaları gezebilirsiniz.

Gezimizin ardından Bolu Abant Gölü'ne hareket ediyoruz. Abant Gölü, Mudurnu ilçe sınırlarında  yer alan Abant Dağları üzerinde yer almış bir krater gölüdür. İstanbul'dan ve Kuzey Marmara Bölgesi'n de yer alan tüm illerden genellikle haftasonları çok talep almaktadır. Abant gölü doğayla iç içe bir rekreasyon alanıdır, piknik ve mesire alanları bulunmaktadır. Otoparkta aracımızdan inip rehberimizin gerekli anlatımlarından sonra sizlere serbest zaman veriyoruz. Gölün kenarında yürüyüşler yapabilir yada doğayla iç içe bir noktada çaylarınızı veya kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz olursa göl kenarında ata binebilir yada tesisin sizlere sunmuş olduğu buggy hizmetinden yararlanabilir ve anılarınızı fotoğraf makinelerinize sığdırabilirsiniz. Abant Gölü'nün üzerinde mevsimine göre kendine özgü endemik nilüfer çiçekleri yetişmekle birlikte bu gölün tekrar kendine özgü endemik bir balığı olan Abant alası adında bir balığı bulunmaktadır. Ardından akşam yemeğimizi almak ve konaklamamızı gerçekleştirmek üzere, Bolu'ya hareket ediyoruz.

KONAKLAMA: BOLU

3. Gün: YEDİGÖLLER - GÖLCÜK TABİAT PARKI - BEYPAZARI

Sabah otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından aracımıza yerleşerek,Ydigöller minibüslerimizle buluşmak üzere yola çıkıyoruz. Yolların güvenliği açısından bu bölgeye otobüslerimiz çıkmamakta olup, Yedigöller turumuza ekstra (kişi başı 200 ₺ ) katılmak isteyen misafirlerimize minibüsler ile ulaşım imkanı tanıyoruz. Yolculuğumuzun ardından adeta cennetten bir bahçe olan bu bölge ilkbahar aylarında sırasıyla yeşil renklerin, renk geçişlerinde adeta görsel bir atmosfer oluşturmakta olup, doğa ve oksijen bakımından çok zengin bir bölgedir. Rehberimizle birlikte adını 7 adet doğal oluşum göllerinden alan bu bölgede gölleri ziyaret edecek ve yemyeşil doğanın içinde bol bol fotoğraf alma imkanımız olacaktır. Yedigöllerin ardından bir sonraki durağımız Bolu'nun kartpostallara konu olmuş bir diğer cennetten köşesi Gölcük Tabiat Parkı olacaktır. Gölcük Tabiat Parkı , bölgeye ilk varışınızdan itibaren her mevsimde güzelliğini korumuş ve gölün kenarında bulunan devasa bir yapıt olan Devlet Konuk Evi, adeta gölle bütünleşmiş bir halde görsel şölen sunmaktadır. Bu noktada sizlere vereceğimiz serbest zamanda güzel kareler yakalayabilir, göl kenarında doğa yürüyüşü yapabilir ya da göl kenarında bulunan cafelerde serbest zamanınızı değerlendirerek  manzarayı izleyebilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından aracımıza yerleşerek, rehberimizin gerekli anlatımları ile birlikte Ankara'nın tarihi ve şirin ilçesi Beypazarı'na doğru yola çıkıyoruz. Beypazarı, mimarisiyle ve Osmanlı Dönemi'nden kalma yapılarıyla kültür mozaiği alanında UNESCO miras listesine girmiş ender ilçelerden bir tanesidir. Bölgeye vardığımızda rehberimizin gerekli anlatımlarının ardından sizlere öğle yemeği ve bölgeyi dolaşabilmeniz adına serbest zamanımızı veriyoruz. Serbest zamanımızda bölgenin yöresel lezzetlerinden tadabilir,Beypazarı kurusu, Beypazarı'nın 80 katlı baklavasını, meşhur bebek havuçlarını  ve baharatlarını alabilirsiniz. Ayrıca tarihi konaklarda, meşhur közde kahvenin tadına bakabilirsiniz. Bölge gezimizin bitişi ve serbest zamanımızın ardından programımızı bu noktada sonlandırırarak dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

Gerekli molalarla Afyon üzerinden dönüş yolculuğumuzu sağlıyor ve Antalya'ya varışımızı gerçekleştiriyor,sizleri tur öncesinde aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle yanınızdan ayrılıyoruz.

 

İyi Turlar Dileriz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

✅Abant ve Gölcük Milli Park Giriş Ücretleri
✅Gidiş Dönüş Ulaşım
✅Profesyonel Lisanslı Rehberlik Hizmeti
✅1 Gece Otel Konaklaması
✅Otelde alınan akşam yemeği ve sabah kahvaltısı
✅Araç içi ikramlar (Su,Kahve Çay)
✅Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

❌Varış Sabahı Kahvaltı
❌Otelde Ekstra Harcamalar

❌Tur Esnasındaki Alınacak Öğünler
❌Yedigöller'e Çıkış Minibüs Ücreti (200 TL)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Bolu - Maşukiye - Ormanya - Yedigöller Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  “İptal Şartları’’

  İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.   

   

  1- Juliet Tur Acenta olarak , gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  2 - Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Juliet Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

  3- Erken Rezervasyon/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

  4- Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline (engel teşkil eder basit nitelikte yaralar olarak kabul edilmektedir) rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acenteye belgesiyle birlikte sunulmalıdır.

  5- Erken rezervasyon indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak acentesine sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 7 günden daha az bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir.

  6- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

  7- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

  8- Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır. Uçak Hizmetinin yapacağı rötar veya uçuş İptalinin Juliet Tur Firması İle Bağlantısı Olmayıp , tamamıyla havayolu şirketine ait bir durumdur.

  9- Yabancı ülke girişlerinde, giriş izni yetkisi o ülkenin pasaport polisine aittir ve herhangi bir geçerli neden göstermeksizin vize olsun olmasın, ülkeye giriş izni vermeyebilir. Acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  10- Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler), kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketicilerin, bu Sözleşmeyi okuyup imzalaması ile sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente'nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için diğer tüketicilere rücu hakkı saklıdır. WhatsApp yazışmaları ile yapılan anlaşma da sözleşme acente tur sözleşmesi niteliğindedir.


  Vize Bilgileri