Cunda Adası Geceli Bozcaada - Assos Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

BOZCAADA - CUNDA 

5-7 TEMMUZ

19-21 TEMMUZ

Geyikli Kasabası - Bozcaada - Assos - Cunda Adası - Şeytan Sofrası"

3975 TL

 

 

Tur Programı

1. Gün: Antalya - Geyikli Kasabası

Siz değerli misafirlerimizi Cuma Akşamı sizlere daha öncesinden belirtmiş olduğumuz noktalardan alarak Antalya - Korkuteli - İzmir  üzerinden, Asos'a varıyoruz.

Not: Bu gece konaklama yoktur. Gece Yolculuğu.

2. Gün: Geyikli Kasabası- Bozcaada'ya Feribotla Geçiş - Bozcaada - Assos (Behramkale) - Athena Tapınağı - Ayvalık-Cunda Adası

Sabah ilk durağımız Eyvah Eyvah filmlerinin ünlü olduğu Geyikli kasabasından feribot ile bünyesinde sanat sokakları,eşsiz mimarisi ile kalesi bulunan Bozcaada'ya olacaktır. Burada Sanat sokakları , Panaromik Kalesi ve alışveriş için çarşısında yeterli serbest zamanı tanıdıktan sonra feribot İle tekrardan Geyikli'ye doğru hareket ediyoruz. Bu sırada da Çanakkale'nin eşsiz mavilikteki boğazın sularını ve martıların özgürlük haykırışları ile anlarımızı ölümsüzleştireceğiz. Tabikide Ezine Peyniri almak için vakit vermeden dönmeyeceğiz. Ezine Peyniri alışverişimizin ardından müthiş manzarası ve mimarisiyle bizleri bekleyen Assos (Behramkale) olacaktır. Assos'a vardığımızda İlk olarak kahvaltı için serbest zaman tanımlanacaktır. Kahvaltımız ve Serbest Zamanın Ardından antik kentin acropolis kısmına çıkarak müthiş manzarayı izleyecek ve görkemli yapısıyla hala ayakta bizleri karşılayan dor düzeninde yapılmış Athena Tapınağı'n da harika fotoğraflar alacağız. Antik kent gezimizin ardından şirin kafelerde oturarak manzaraya karşı kahvelerimizi yudumlayacak ve karadut sularımızı içeceğiz. İsterseniz sevdiklerinize hediye olarak karadut suyu satın alabilirsiniz.Sarımsaklı Plajında bulunan Otelimize geçiş sağlayacağız. Otelimizde Alacak Olduğumuz Akşam Yemeğimizin Ardından Cunda Gecesi İçin Aracımızla Ada'ya Geçiyoruz. Yaklaşık 2,5 - 3 Saat Sonra Ada'da Olacağız.  Gece Konaklamak İçin Otelimize Geri Dönüyoruz.

 

 

 

 

 

 

NOT :

CUNDA ADASI ZİYARETİ 20:45 - 23:45 'DİR. SABAH ZİYARETİ YOKTUR.

OTELDE ALINACAK OLAN AKŞAM YEMEĞİ AÇIK BÜFE OLUP  İÇECEK KATEGORİSİNDEN ÜCRETSİZ OLAN SADECE SU OLARAK MEVCUTTUR.

OTELDE ALINACAK OLAN SABAH KAHVALTISI AÇIK BÜFE OLUP İÇECEK KATEGORİSİNDE ÜCRETSİZ OLAN SADECE ÇAY OLARAK MEVCUTTUR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Gün: Şeytan Sofrası - İzmir Karşıyaka - Konak Meydanı - Saat Kulesi - Kemeraltı Çarşısı - Antalya

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Şeytan Sofrası Tepesi'nden Muhteşem Ada ve Yarımada Görselini fotoğraflayıp , Manzaraya Karşı Çay,Kahve İçecek Vaktimiz Oluyor. Unutulmaz Anılarla, rehberimizin bizlere daha önceden belirtmiş olduğu buluşma saatine göre aracımıza yerleşerek İzmir Karşıyaka'ya Doğru yolculuğumuza geçiyoruz. İzmir Karşıyaka'da Bir Öğle Yemeği Molamız Olacaktır. Sahilin Tadını Çıkardıktan Sonra , Feribot İle Konak Meydanına Geçiş Sağlıyoruz. Burada İlk Kurşun Anıtı , Saat Kulesi'ne Bir Ziyaret Gerçekleştirip , Kemeraltı Çarşısı İçin Bize Tanımlanan Serbest Zamana Geçiyoruz. Bizlere Belirtilmiş Olan Serbest Zamanın Ardından Konak Meydanında Tekrardan Toplanarak Aracımıza Geçiyor ve Gerekli molalarla dönüş yolculuğumuz DENİZLİ üzerinden gerçekleşecek ve Antalya'da sizleri aldığımız noktalarda bırakacak,sizlerle bir başka turda görüşmek dileğiyle yanınızdan ayrılacağız.

Not: Ege'ye özgü kıyafetler tercih etmeniz, kombin ve güzel fotoğraflar almanıza fırsat tanıyacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

1 GECE  OTEL KONAKLAMASI

OTELDE ALINACAK OLAN KAHVALTI , AKŞAM YEMEĞİ 

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

JULİET TUR ACENTE REFAKATİ

SEYAHAT SİGORTASI

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

BOZCAADA FERİBOT ÜCRETİ

MÜZE VE ÖRENYERİ ÜCRETLERİ

OTEL DIŞINDA ALINACAK OLAN ÖĞÜNLER

KİŞİSEL HARCAMALAR

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 05, 19 Temmuz

  Fiyatlar

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
  05.07.2024Müsait3.975,00 TL4.975,00 TL3.975,00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  6 - 11 Yaş 3.475,00 TL
  4 - 5 Yaş 1.500,00 TL
  Taksitler »
  19.07.2024Müsait3.975,00 TL4.975,00 TL3.975,00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  6 - 11 Yaş 3.475,00 TL
  4 - 5 Yaş 1.500,00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Cunda Adası Geceli Bozcaada - Assos Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  “İptal Şartları’’

  İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.   

   

  1- Juliet Tur Acenta olarak , gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  2 - Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Juliet Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

  3- Erken Rezervasyon/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

  4- Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline (engel teşkil eder basit nitelikte yaralar olarak kabul edilmektedir) rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acenteye belgesiyle birlikte sunulmalıdır.

  5- Erken rezervasyon indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak acentesine sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 7 günden daha az bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir.

  6- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

  7- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

  8- Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır. Uçak Hizmetinin yapacağı rötar veya uçuş İptalinin Juliet Tur Firması İle Bağlantısı Olmayıp , tamamıyla havayolu şirketine ait bir durumdur.

  9- Yabancı ülke girişlerinde, giriş izni yetkisi o ülkenin pasaport polisine aittir ve herhangi bir geçerli neden göstermeksizin vize olsun olmasın, ülkeye giriş izni vermeyebilir. Acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  10- Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler), kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketicilerin, bu Sözleşmeyi okuyup imzalaması ile sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente'nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için diğer tüketicilere rücu hakkı saklıdır. WhatsApp yazışmaları ile yapılan anlaşma da sözleşme acente tur sözleşmesi niteliğindedir.


  Vize Bilgileri