Çanakkale Şehitlikleri Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ÇANAKKALE - BURSA TURU

Bir Devrin Battığı Yerdir  Çanakkale !

Juliet Tur Farkıyla !

5-7 Temmuz

1 Gece  Konaklamalı

3975 TL

 

 BU TURUMUZDA DAMARLARINDA ASİL BİR KAN AKAN, HASTA BİR ADAMIN, NASIL BİR KUVVETLE TEKRAR AYAĞA KALKABİLECEĞİNİ TÜM DÜNYAYA GÖSTERDİĞİMİZ TOPRAKLARI ZİYARET EDİYORUZ.

Tur Programı

1. Gün: ANTALYA - ÇANAKKALE

Siz değerli misafirlerimizi  sizlere daha öncesinden belirtmiş olduğumuz noktalardan alarak  ekstra alacağımız kahvaltımız için ilk gün sabah saatlerinde Bursa Cumalıkızık'a varıyoruz.

2. Gün: BURSA-CUMALIKIZIK-OSMANGAZİ VE ORHANGAZİ TEPESİ - KESTANE ŞEKERİ ALIŞVERİŞİ - ULU CAMİİ - KOZAHAN - PANORAMA 1326 MÜZESİ - BANDIRMA

Sabahın ilk ışıklarıyla beraber ekstra alacağımız Cumalıkızık'ın ünlü serpme kahvaltısını almak için Cumalıkızık'a varıyoruz. Kahvaltımızın ardından Son yaşayan Osmanlı Köyü olan Cumalıkızık'ta gezme ve fotoğraflarımızı çekme fırsatımız olacaktır. Programımızın ardından rehberimizin anlatımları eşliğinde Bursa şehir merkezine gidiyoruz. Bursa şehir merkezi Osmanlı Dönemi'nden kalma atmosferini hala korur iken, modern ve eski yaşam arasındaki farklılıklar sizlere bu şehrin ne kadar güçlü ve aynı zamanda süregelen kadim bir tarihi olduğunu sizlere gösterecektir. Bursa'da rehberimizin oluşturduğu programa göre gezilerimiz devam etmektedir ve şehrin maneviyatı ile bizlere tarihini anlatan Panorama 1326 Fetih Müzesi ziyaretiyle programımız daha da anlamlı olmaktadır. Rehberimiz sizlere detaylı bilgilendirmeleri yaptıktan sonra müzeye girişimiz gerçekleşecektir.(Müze, özel müzedir.Müzekart geçersizdir.) Müze ziyaretimizin ardından istikametimiz Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu  Osman bey ve oğlu Orhan Gazi'nin ebedi istirahatgahlarının bulunduğu ve Bursa'nın simgelerinden biri olan Saat Kulesi'ni görebilmek adına Tophane Parkı'na geçiş sağlıyoruz. Burada rehberimizin anlatımından sonra, anılarınızı biriktirebilmek amacıyla güzel fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Programımızın ardından Bursa'nın meşhur kestane şekerini tatmak için ve sevdiklerimize hediyeler alabilmek için sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından, hikayeleri,felsefeleri,mimarisi ve işçiliğiyle bizleri adeta büyüleyen Bursa Ulucamii olacaktır. Rehberimiz sizlere Ulucamii'nin anlatımını yaparken, camiinin içerisinde yer alan şadırvanın su sesi ve caminin duvarlarında yer alan hat sanatları ve mimarisine hayran kalacaksınız. Ulucamii programımızın ardından sizlere meşhur Bursa İskenderi'ni tadabilmek adına serbest zaman veriyoruz. Aynı zamanda Ulucamii'nin yanında bulunan tarihi bir Han olan Kozahan'dan, Bursa ipeği ve havlusu alışverişi yapabilir aynı zamanda türk kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Rehberimizin bizlere daha önceden belirtmiş olduğu buluşma saatine göre aracımıza yerleşerek Bandırma da bulunan 5* Grandasya Hotelimizde Konaklamamız ve Akşam Yemeğimiz İçin Geçiş Yapmaktayız.

3. Gün: ÇANAKKALE - ŞEHİTLİKLER - ANTALYA

Bandırma da ki Otelimizde Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra aracımıza geçiş yaparak Çanakkale'ye gidiyoruz. Çanakkale - Eceabat arabalı feribotuna binerek, Eceabat'a geçiyoruz ve   1. Dünya Savaşı'nın en çetin geçtiği yer olan bu noktayı ve bizlere bu ülkeyi miras etmek için canlarını feda eden şehitlerimizin ebedi istirahatgahlarını gezmeye başlıyoruz. Bu duygu yüklü turumuzda rehberimiz bizlere bölgeyi ve yaşanılan anıları en ince detayına kadar anlatmaktadır. Gezimizde sırasıyla Namazgah Tabyaları, Kilitbahir, Seyit Onbaşı Anıtı, Anzak Koyu, Şehitler Abidesi programları gerçekleştirilerek, rehberimizin gerekli anlatımlarından sonra öğle yemeği için Alçıtepe Köyü'ne geçiyoruz. Burada serbest zamanımızda Çanakkale'nin meşhur köftesini ve peynir helvasını tatma imkanı bulacaksınız. Öğle yemeğimizin ardından aracımıza yerleşerek sırasıyla, Morto Koyu, Hakim bir tepeden Anafartalar ve Arı Burnu ve son olarakta 57. Alay Şehitliği ziyaret edilerek şehitlik programımız sona ermektedir. Programımızın ardından Eceabat - Çanakkale arabalı feribotuna binerek Çanakkale İskelesi'ne varıyoruz. Ardından aracımıza yerleşerek dönüş yolcuğumuza geçmekteyiz.Dönüş yolculuğumuz gerçekleşecek ve Antalya'da sizleri aldığımız noktalarda bırakacak,sizlerle bir başka turda görüşmek dileğiyle yanınızdan ayrılacağız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

✅1 Gece 5* Grandasya Otelde Konaklama
✅Çanakkale - Eceabat Feribot Geçişleri
✅Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği
✅Gidiş Dönüş Ulaşım
✅Turizm Bakanlığından Kokartlı Profesyonel Rehberlik Hizmeti
✅Tur Boyunca Araç İçi İçecek İkramı
✅Seyahat Sigortası
✅MÜZE KART İLE belirli noktalara GİRİŞ ÜCRETSİZDİR.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Varış Günü Sabah Ünlü Cumalıkızık Serpme Kahvaltısı  (Kahvaltı İsteğe Bağlıdır.)
 • Kişisel Harcamalar ve Tur Boyunca Öğle Yemekleri
 • Otelde Ekstra Harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Çanakkale Şehitlikleri Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  “İptal Şartları’’

  İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.   

   

  1- Juliet Tur Acenta olarak , gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  2 - Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Juliet Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

  3- Erken Rezervasyon/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

  4- Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline (engel teşkil eder basit nitelikte yaralar olarak kabul edilmektedir) rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acenteye belgesiyle birlikte sunulmalıdır.

  5- Erken rezervasyon indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak acentesine sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 7 günden daha az bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir.

  6- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

  7- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

  8- Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır. Uçak Hizmetinin yapacağı rötar veya uçuş İptalinin Juliet Tur Firması İle Bağlantısı Olmayıp , tamamıyla havayolu şirketine ait bir durumdur.

  9- Yabancı ülke girişlerinde, giriş izni yetkisi o ülkenin pasaport polisine aittir ve herhangi bir geçerli neden göstermeksizin vize olsun olmasın, ülkeye giriş izni vermeyebilir. Acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  10- Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler), kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketicilerin, bu Sözleşmeyi okuyup imzalaması ile sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente'nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için diğer tüketicilere rücu hakkı saklıdır. WhatsApp yazışmaları ile yapılan anlaşma da sözleşme acente tur sözleşmesi niteliğindedir.


  Vize Bilgileri