Kekova Tekne Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 KEKOVA TEKNE TURU 

 

Picture background

SİZLERİ BU YORUCU GÜNLERDE MÜKEMMEL BİR TEKNE TURUNA ÇIKARIYORUZ. MAVİNİN BÜYÜSÜYLE,GÜNEŞİN ENERJİSİ İLE DOLACAĞIMIZ BİR TURA DAVET EDİYORUZ.

TARİH

22 HAZİRAN

29 HAZİRAN

NOT: KOLTUKLANDIRMA REZERVASYON SIRASINA GÖRE YAPILIR.!!!

 

Tur Programı

Demre-Kekova-Tekne Turu

Sabah saatlerinde siz değerli misafirlerimizi alarak kahvaltı molası için 20 dk (simit-poğaça çay şeklinde(extra) molamızı yapıyoruz ve araçta ki yerlerimizi alıyoruz hatıralarda iz bırakacak Kekova maceramızı gerçekleştirreceğimiz yolculuğumuza başlıyoruz. Kumluca - Finike üzeri Demre'ye ulaşıyoruz. Üçağız veya Çayağzı liman bölgesinde bulunan bölgenin en kapsamlı, temiz ve konforlu teknemize binerek turumuza başlıyoruz. Demre ilçesinde yer alan Likya Birliği'nin en küçük kentlerinden Simena Antik Kenti olan Kaleköy ve Batık Şehir'i canlı anlatımlarla  görüyoruz. Turkuazdan maviye giden renkleriyle Antalya'nın en güzel koylarının tadını çıkarıyoruz. Bol bol fotoğraf ve video çekiniyoruz. Güzel bir turun ardından limana dönüyoruz. 16:00 civarı limana yanaşıyoruz ve dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam 20:00 civarı Antalya bölgesinde oluyoruz. Sizleri alınış noktalarınıza bırakarak bir sonraki turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  •  Gidiş Dönüş Ulaşım

  •  Seyahat Sigortası

  •  Farklı Koylarda Yüzme Molaları

  •  Tam Gün Yemekli Tekne Turu ( Tavuk Izgara,Soğuk Meyveler ve Meze)

  •  Juliet Tur Acenta Refakati

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   Tekne de Alınacak İçecekler

   Kişisel Harcamalar

  Tur Hareket Detayları

  Kalkış Yerleri:

   Fiyatlar

   TarihMüsaitlikKişi BaşıÇocukTaksitler
   22.06.2024Müsait1.450,00 TL-Taksitler »
   Turun düzenlendiği günler: Cumartesi
   29.06.2024Müsait1.450,00 TL-Taksitler »
   Turun düzenlendiği günler: Cumartesi

   Yorumlar


   Kekova Tekne Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

   Bu tur için toplam puanınız

   Tur ne kadar eğlenceliydi?

   Rehberler ne kadar ilgiliydi?

   Oteller / yemekler nasıldı?

   Tur güzergahı nasıldı?

   Ad Soyad

   Tur Hakkındaki Yorumunuz

   Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


   İptal Şartları

   “İptal Şartları’’

   İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.   

    

   1- Juliet Tur Acenta olarak , gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

   2 - Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Juliet Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

   3- Erken Rezervasyon/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

   4- Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline (engel teşkil eder basit nitelikte yaralar olarak kabul edilmektedir) rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acenteye belgesiyle birlikte sunulmalıdır.

   5- Erken rezervasyon indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak acentesine sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 7 günden daha az bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir.

   6- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

   7- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

   8- Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır. Uçak Hizmetinin yapacağı rötar veya uçuş İptalinin Juliet Tur Firması İle Bağlantısı Olmayıp , tamamıyla havayolu şirketine ait bir durumdur.

   9- Yabancı ülke girişlerinde, giriş izni yetkisi o ülkenin pasaport polisine aittir ve herhangi bir geçerli neden göstermeksizin vize olsun olmasın, ülkeye giriş izni vermeyebilir. Acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

   10- Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler), kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketicilerin, bu Sözleşmeyi okuyup imzalaması ile sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente'nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için diğer tüketicilere rücu hakkı saklıdır. WhatsApp yazışmaları ile yapılan anlaşma da sözleşme acente tur sözleşmesi niteliğindedir.


   Vize Bilgileri