PAMUKKALE TRAVERTENLERİ VE ANTİK HAVUZ TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

GÜNÜBİRLİK PAMUKKALE TRAVERTENLERİ VE ANTİK HAVUZ TURU

(GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM + REHBERLİK HİZMETİ+ARAÇ İÇİ İKRAM)  1099 TL

Tur Hareketi

30 HAZİRAN

 NOT: KOLTUKLANDIRMA REZERVASYON SIRASINA GÖRE YAPILIR.

Pamukkale travertenleri ışıklandırılacak - Son Dakika Haberleri

Tur Programı

ANTALYA - PAMUKKALE TRAVERTENLERİ - HİEREPOLİS ANTİK KENTİ VE HAVUZU

Turumuz sabaha karşı  siz değerli misafirlerimizi, rezervasyon sırasında belirtmiş olduğunuz noktalardan alıp, gerekli molalar ile Pamukkale Travertenleri'ne ziyaretimiz ile başlamaktadır.

Bölgeye vardığımızda kahvaltı için sizlere serbest zaman veriyor ve sizleri kahvaltı noktalarına yönlendiriyoruz. Kahvaltımızın ardından güne Pamukkale'nin Ünlü Travertenleri Olan ve Pamukkale'nin Her Bölgeden Turist çekmesini sağlayan şirin bir termal oluşum olan Pamukkale Travertenleri'ni ziyaret ederek başlıyoruz.

Pamukkale Travertenleri'nde hem yürüyüşümüzü gerçekleştiriyor hem de eşsiz fotoğraflarımızı alıyoruz. Daha sonrasında bizlere belirtilen toplanma saatinde toplanarak yürüyerek Hierapolis Antik Kenti'ne doğru hareket ediyoruz.

10 dakika sürecek bu yolculuğumuzda Rehberimizin anlatımı eşliğinde Hierapolis Antik Kenti hakkında bilgilendirmeler alıyor ve Hierapolis Antik Kenti'ne varıyoruz. Bu bölge 1998 yılında UNESCO tarafından Dünya Kültürel ve Doğal Miras Listesinde yerini alımıştır.  Hierapolis Antik Kenti'ne vardığınızda bölgenin güzelliği ve antik şehir karşısında büyüleneceksiniz Bölgenin tarihi, amfi tiyatrosu ve antik havuzunda güzel fotoğraflar alacak bizlerin her aşamada karşımıza çıkacak olan tarihi bulgular ile  bu yürüyüşümüzde bizlere dostluk edecek ve yürüdüğümüz o eşsiz sokaklarda  Hierapolis Antik Kenti’nin sokaklarında kaybolacağız. Çektiğimiz güzel fotoğraflar ve eşsiz karelerin ardından biraz serinlemek istediğimizde Hierapolis Antik Kenti'nde bulunan o meşhur Antik Havuzunda yüzme fırsatı yakalayacağız. Rehberimizin bizlere belirttiği uzunca verilen serbest sürenin ardından hep beraber belirlenen toplanma alanında toplandıktan sonra aracımıza geçiş yapıyoruz. Programımızın ardından gerekli molalarla Antalya'ya  varışımızı gerçekleştiriyor ve sizleri tur öncesinde aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle yanınızdan ayrılıyoruz.

İyi Turlar  Dileriz.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   Gidiş Dönüş Ulaşım

   Prof. Rehberlik Hizmeti

   Araç İçi İkramlar

   Juliet Tur Acenta Refakati

   

   

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   Tur Esnasında Alınacak Öğünler ve İçecekler

   Pamukkale Travertenleri Giriş Ücreti

   Hierapolis Antik Kenti Giriş Ücreti

   Hierapolis Antik Havuz Giriş Ücreti

   Kişisel Harcamalar

   

  Tur Hareket Detayları

  Kalkış Yerleri:

   Fiyatlar

   TarihMüsaitlikKişi BaşıÇocukTaksitler
   30.06.2024Müsait1.099,00 TL-Taksitler »
   Turun düzenlendiği günler: Pazar

   Yorumlar


   PAMUKKALE TRAVERTENLERİ VE ANTİK HAVUZ TURU Hakkındaki Düşünceleriniz

   Bu tur için toplam puanınız

   Tur ne kadar eğlenceliydi?

   Rehberler ne kadar ilgiliydi?

   Oteller / yemekler nasıldı?

   Tur güzergahı nasıldı?

   Ad Soyad

   Tur Hakkındaki Yorumunuz

   Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


   İptal Şartları

   “İptal Şartları’’

   İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.   

    

   1- Juliet Tur Acenta olarak , gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

   2 - Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Juliet Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

   3- Erken Rezervasyon/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

   4- Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline (engel teşkil eder basit nitelikte yaralar olarak kabul edilmektedir) rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acenteye belgesiyle birlikte sunulmalıdır.

   5- Erken rezervasyon indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak acentesine sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 7 günden daha az bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir.

   6- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

   7- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

   8- Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır. Uçak Hizmetinin yapacağı rötar veya uçuş İptalinin Juliet Tur Firması İle Bağlantısı Olmayıp , tamamıyla havayolu şirketine ait bir durumdur.

   9- Yabancı ülke girişlerinde, giriş izni yetkisi o ülkenin pasaport polisine aittir ve herhangi bir geçerli neden göstermeksizin vize olsun olmasın, ülkeye giriş izni vermeyebilir. Acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

   10- Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler), kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketicilerin, bu Sözleşmeyi okuyup imzalaması ile sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente'nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için diğer tüketicilere rücu hakkı saklıdır. WhatsApp yazışmaları ile yapılan anlaşma da sözleşme acente tur sözleşmesi niteliğindedir.


   Vize Bilgileri