Bayramda Kuzguncuk ve Adalar ile İstanbul

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tarih ve Kültür Turları  Juliet Tur ile Bir bAŞKa !

Şehr- i İstanbul'a Yolculuk

İSTANBUL

KÜLTÜR-TARİH-LEZZET TURU

 

♥️PIERRE LOTİ TEPESİ  ♥️TARİHİ YAPILAR  ♥️YÖRESEL LEZZETLER ♥️ KIZ KULESİ 

♥️AYASOFYA ♥️HİPODROM ♥️SULTANAHMET CAMİİ  ♥️ADALAR ♥️KUZGUNCUK

♥️ VE DAHA FAZLASI !!!

Tur Programı

1. Gün: ANTALYA - İSTANBUL
İstanbul Turuna Hareket İçin Saat 18.00 İle 20.30 Saatleri Arasında Sizleri Belirlenen Noktalardan , Belirlenen Saatlerde Alarak Gerekli Molalar  İle AFYON Üzeri Yolculuğumuza Başlıyoruz.
 
 
 
2. Gün: EYÜP SULTAN-PİERRE LOTİ-DOLMABAHÇE-ORTAKÖY-SULTAN AHMET -TAKSİM-GALATA KULESİ
Sabah 06.30 Sularında Kahvaltı (extra) İçin Eyüp Sultan'da 1 Saatlik Serbest Zaman Ve Ardından  * EYÜP SULTAN CAMİİ 'ye Geçiyoruz. Burada Yapılan Anlatımlar Sonrasında Fotoğraf İçinde Verilen Gerekli Süreyi Değerlendirip Kahvaltımızın Tadı Damaklardan Henüz Silinmemişken * PİERRE LOTİ TEPESİ 'ne Ulaşarak Haliç Ve Sultan Ahmet'in Eşsiz Manzarasına Karşı Sıcak Bir Kahve Keyfi Yapıyoruz. Kahvelerimizi İçtikten Sonra  * DOLMABAHÇE SARAYI 'na Geçiş Yaparak Bu Noktada Tarihin Kokusu Ve Boğazın Havası İle Bütünleşmiş Bir Şekilde Hem Aldığımız Nefeste Hem de Rehberimizin Anlattıkları İle İstanbul'u Yaşayacağız. Öğle Yemeği İçin Tercih Ettiğimiz OrtaKöy'de Sizleri Ünlü Kumpirciler Beklemekte Olacaktır. Arzu Ettiğiniz Herhangi Bir Lezzeti Doğru Noktada Bulabilmeniz İçin Rehberimizin Size Tavsiyeleri Olacaktır. Verilecek Olan Bu Geniş Süreçte  * ORTAKÖY CAMİİ MANZARASI * SULTAN AHMET MEYDANI VE ESKİ HİPODROM MEYDANI * SULTAN AHMET CAMİİ 'sinede Uğrayabilirsiniz. Bizi Beklemekte Olan * TAKSİM Sokakları , Birçok Dizilerden Ve  Filmlerden Hep Şahitlik Ettiğimiz İstanbul'un Kalbi İSTİKLAL CADDESİ Devamında Tabiki de Güzel İstanbulumuzun En Önemli Simgelerinden Birisi  Olan * GALATA KULESİ 'ne Yürüyerek Ulaşıyoruz Ve  Bu Tarihi Lokasyonda Akşam Yemeğimizi Yiyerek Dinlenmek İçin Otelimize Varıyoruz. (QUA OTEL) 
 
3. Gün: PANORAMA 1453-AYASOFYA-EMİNÖNÜ-BOĞAZ TURU-KUZGUNCUK-ADALAR
Saat 07.00'da Bizi Bekleyen Kahvaltımız İçin Restaurantımıza İniş Sağlıyoruz. Kahvaltımızın Ardından 08.00 da Otelden Ayrılıp 
* PANORAMA 1453 MÜZESİ'ne Geçiş Sağlıyoruz. Daha Sonra İstanbul'un En Güzide Yerlerinden Biri Olan * AYASOFYA CAMİSİ'ne Uğruyoruz. Rehberimizin Anlatımlarıyla Adeta Tarihi Yaşamış Bir Şekilde Ayasofya Müzesi'ne Veda Edeceğiz. Yolculuğumuzun Devamında Tramvay İle * EMİNÖNÜ'ne Gideceğiz. Öğle Yemeğimizde Belirlenen Serbest Zaman İçerisinde Deniz Manzarası Eşliğinde Arzu Eden Kişiler Balık Ekmek Ve Turşu Suyu İkilisini Tercih Edebilir. Dileyen Misafirlerimiz * MISIR ÇARŞISI'nı Gezip Görmek İçin Bu Zaman Dilimini Kullanabilir. Öğle Yemeğimizin Ardından 1 Saatlik Özel Tekne (extra) İle * BOĞAZ TURU Yolculuğumuz Başlayacaktır. 1 Saatlik Boğaz Turumuzun Ardından   * KUZGUNCUK'a Doğru Hareket Edeceğiz. Sahnelere Konu Olan Kuzguncuk'ta Ünlü Kliseleri Göreceğiz ve Ardından Perihan Abla Ve Hayat Bilgisi Gibi Bir Çok Eşsiz Dizilerin Çekildiği Sokakları Gezme Fırsatına Sahip Olacağiz. Burada Geçirdiğimiz Mükemmel Zamanın Ardından 
* ADALAR'a Gitmek için Vapurlara Geçiş Sağlayacağız. Vapur Yolculuğumuz Esnasında *KIZKULESİ MANZARASI Panoramik Olarak Bize Eşlik Edecek. * ADALAR'a İniş Sağladıktan Sonra Burada 2 Saat Civarı Serbest Zaman Tanınacaktır. Dileyen Misafirlerimiz Bisiklet İle Adaları Eğlenceli Bir Şekilde Gezebilir Veya İsteğe Bağlı Olarak Yürüyerekte Keşfinizi Tamamlayabilirsiniz. Burada Özel Tadlar Arayan Misafirlerimiz İçin Dondurmaları Tavsiyemizdir. 2 Günlük Kuzguncuklu ve Adalarlı İstanbul Turunun Sonuna Gelmiş Olup Vapurlarla Otobüsümüze Geçiş Sağlayacağız. Ardından Antalya'ya Dönüş Yolculuğumuz Başlayacaktır. Pazar Sabaha Karşı Evimizde Oluyoruz.
 
 
 
 
 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM

TURİZM BAKANLIĞINDAN KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

SEYAHAT VE KOLTUK SİGORTASI

KONFORLU ARAÇLARLA ULAŞIM

ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

İSTANBULDA 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

OTELDE ALINACAK SABAH KAHVALTISI

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

TUR SÜRESİNCE OTEL KAHVALTISI DIŞINDA ALINACAK OLAN YEMEKLER VE KİŞİSEL HARCAMALAR
MÜZE VE ÖRENYERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (TOPKAPI SARAYI İÇİN TUR ÖNCESİNDE MÜZE KART EDİNMENİZ ÖNERİLİR)
ADALAR İÇİN TEKNE ÜCRETİ

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Bayramda Kuzguncuk ve Adalar ile İstanbul Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri