Ramazan Özel İstanbul

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tarih ve Kültür Turları  Juliet Tur ile Bir bAŞKa !

Şehr- i İstanbul'a Yolculuk

İSTANBUL

KÜLTÜR-TARİH-LEZZET TURU

22-24 MART

 

♥️PIERRE LOTİ TEPESİ  ♥️TARİHİ YAPILAR  ♥️YÖRESEL LEZZETLER ♥️ KIZ KULESİ 

♥️AYASOFYA ♥️HİPODROM ♥️SULTANAHMET CAMİİ 

♥️ VE DAHA FAZLASI !!!

Tur Programı

1. Gün: ANTALYA - İSTANBUL
İstanbul Turuna Hareket İçin Saat 18.00 İle 20.30 Saatleri Arasında Sizleri Belirlenen Noktalardan , Belirlenen Saatlerde Alarak Gerekli Molalar  İle AFYON Üzeri Yolculuğumuza Başlıyoruz.
 
 
 
2. Gün: EYÜP SULTAN-PİERRE LOTİ-DOLMABAHÇE-ORTAKÖY-EMİNÖNÜ-İFTAR PROGRAMI
Sabah 06.30 Sularında Kahvaltı (extra) İçin Eyüp Sultan'da 1 Saatlik Serbest Zaman Ve Ardından  * EYÜP SULTAN CAMİİ 'ye Geçiyoruz. Burada Yapılan Anlatımlar Sonrasında Fotoğraf İçinde Verilen Gerekli Süreyi Değerlendirip Kahvaltımızın Tadı Damaklardan Henüz Silinmemişken * PİERRE LOTİ TEPESİ 'ne Ulaşarak Haliç Ve Sultan Ahmet'in Eşsiz Manzarasına Karşı Sıcak Bir Kahve Keyfi Yapıyoruz. Kahvelerimizi İçtikten Sonra  * DOLMABAHÇE SARAYI 'na Geçiş Yaparak Bu Noktada Tarihin Kokusu Ve Boğazın Havası İle Bütünleşmiş Bir Şekilde Hem Aldığımız Nefeste Hem de Rehberimizin Anlattıkları İle İstanbul'u Yaşayacağız. Öğle Yemeği İçin Tercih Ettiğimiz OrtaKöy'de Sizleri Ünlü Kumpirciler Beklemekte Olacaktır. Arzu Ettiğiniz Herhangi Bir Lezzeti Doğru Noktada Bulabilmeniz İçin Rehberimizin Size Tavsiyeleri Olacaktır. Verilecek Olan u Geniş Süreçte  * ORTAKÖY CAMİİ MANZARASI ve *ORTAKÖY KUMPİRCİLERİNDE SERBEST ZAMAN değerlendirebileceğiniz aktivitelerden olacaktır. Serbest Zamanın Bitimiyle *EMİNÖNÜ bölgesine geçiş yapılmaktadır. Rehberimizin Anlatımının ardında verilen serbest zamanda eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilir, iftara kadar zamanınızı bu bölge de geçirebilirsiniz. Ardından *BOĞAZDA İFTAR YEMEKLİ PROGRAMIMIZA geçiş yapılacaktır. Hafızalarda yer edinecek olan bu ortamda hem iftarımızı hem de bu tatlı deneyime ortak olmuş olacaksınız. Yemek sonrasında dinlenmek için otelimize geçiş sağlıyoruz.(5 YILDIZLI MAYİ OTEL)
3. Gün: PANORAMA 1453-TOPKAPI SARAYI-DİKİLİTAŞ-SULTAN AHMET CAMİ-AYASOFYA-TAKSİM-GALATA KULESİ
Saat 07.00'da Bizi Bekleyen Kahvaltımız İçin Restaurantımıza İniş Sağlıyoruz. Kahvaltımızın Ardından 08.00 da Otelden Ayrılıp 
* PANORAMA 1453 MÜZESİ'ne Geçiş Sağlıyoruz. Serbest Zamanın Bitimiyle Beraber *TOPKAPI SARAYI MÜZESİ'ne Daha Sonra İstanbul'un En Güzide Yerlerinden Biri Olan * AYASOFYA CAMİSİ'ne Uğruyoruz. Rehberimizin Anlatımlarıyla Adeta Tarihi Yaşamış Bir Şekilde Ayasofya Müzesi'ne Veda Edeceğiz. * SULTAN AHMET MEYDANI VE ESKİ HİPODROM MEYDANI * SULTAN AHMET CAMİİ 'sinede Uğrayabilirsiniz. Bizi Beklemekte Olan * TAKSİM Sokakları , Birçok Dizilerden Ve  Filmlerden Hep Şahitlik Ettiğimiz İstanbul'un Kalbi İSTİKLAL CADDESİ Devamında Tabiki de Güzel İstanbulumuzun En Önemli Simgelerinden Birisi  Olan * GALATA KULESİ 'ne Yürüyerek Ulaşıyoruz ve 2 Günlük İstanbul Turunun Sonuna Gelmiş Olacağız. Ardından Antalya'ya Dönüş Yolculuğumuz Başlayacaktır. Pazar Sabaha Karşı Evimizde Oluyoruz.
 
 
 
 
 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM

TURİZM BAKANLIĞINDAN KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

SEYAHAT VE KOLTUK SİGORTASI

KONFORLU ARAÇLARLA ULAŞIM

ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

İSTANBULDA 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

OTELDE ALINACAK SABAH KAHVALTISI

BOĞAZDA ALINACAK OLAN İFTAR YEMEĞİ PROGRAMI 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

VARIŞ SABAHI ALINACAK OLAN KAHVALTI
TUR SÜRESİNCE OTEL KAHVALTISI DIŞINDA ALINACAK OLAN YEMEKLER VE KİŞİSEL HARCAMALAR (OTELDE ALINAN KAHVALTI VE İFTAR YEMEĞİ PROGRAMI HARİÇ)
MÜZE VE ÖRENYERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (TOPKAPI SARAYI İÇİN TUR ÖNCESİNDE MÜZE KART EDİNMENİZ ÖNERİLİR)
 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Ramazan Özel İstanbul Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri